Otwarte: pon-pt: 6-18

  ul. Bursztynowa 5, 31-213 Kraków

Nasze kompetencje

Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości dla podmiotów o różnym profilu działalności, branży i o różnych formach prawnych. Klientami naszego biura rachunkowego są spółki prawa handlowego działające w Krakowie oraz jego okolicach, jak również w Warszawie.
Staramy się, aby nasze biuro księgowe uznawane było za jedno z najlepszych, renomowanych biur rachunkowych, które w ramach swojej działalności świadczą profesjonalne usługi księgowe.

Kraków i okolice to główny rejon naszych działań, jednak z powodzeniem współpracujemy z firmami również z Warszawy, skutecznie pomagając naszym Klientom w rozwoju i utrzymaniu biznesu oraz wzroście jego dochodów.

 
Jakość świadczonych usług gwarantowana jest wpisem na listę Doradców Podatkowych oraz Świadectwem Kwalifikacyjnym Ministerstwa Finansów uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych. Ponadto nasza firma objęta jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej zgodnie z ustawą o doradztwie podatkowym.

Decyzja Ministra Finansów o wpisaniu spółki doradztwa podatkowe Kaber do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego.

 

 

Decyzja Ministra Finansów o wpisie na listę doradców podatkowych.

 

 

 

Nasze Certyfikaty Księgowe:

W sprawach prawnych współpracujemy z kancelarią prawną www.fidzinscy.pl.